Маріупольському професійному ліцею автотранспорту – 45 лет

27 листопада 2015 року Маріупольський професійний ліцей автотранспорту (64) святкував 45-річний ювілей. Багато теплих слів, чудових вітань на адресу навчального закладу звучало з вуст працівників закладу, ветеранів, випускників та почесних гостей свята.

 

 

Привітати весь колектив та учнів ліцею з цією датою завітали:

- Головний спеціаліст відділу ПТО Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації – Смик І.А.;

- Регіональний методист НМЦ ПТО Маріупольського методичного об’єднання – Глобіна Н.С.;

- Заступник голови Орджонікідзевської райадміністрації – Кашина Є.М.;

- Директор Центру соціальних служб сім’ї та молоді Орджонікідзевського району – Олейник В.Є.;

- Директор СП «Укренергочермет» - Дубовик Є.В.;

- Директор ТОВ «Навчально-експертний центр з охорони праці» - Абдулалімов Г.Г.;

- Директор Великоновосілківського професійного ліцею – Малтабар М.Г..

 

Гості від щирого серця привітали весь колектив МПЛА з ювілеєм і побажали подальшого процвітання і всіх гараздів.

 

Звичайно ж, не обійшлося без нагород. За невтомну працю, терпіння, щирість почуттів та відданість праці працівники закладу були відзначені Грамотами та Подяками від Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, Орджонікідзевської райадміністрації, Центру соціальних служб сім’ї та молоді Орджонікідзевського району.

 

Колектив ліцею з перших днів свого існування поставив перед собою мету не просто навчати, не просто виховувати всебічно розвинені особистості та порядних людей, але навчати учнів будувати власну траєкторію життя, проектувати його. Педагоги намагалися створити такий навчальний заклад, щоб діти мали змогу відчувати себе затишно і захищено.

 

Найбільшою гордістю навчального закладу є його випускники – працелюбні, працездатні та успішні люди. Особливою кастою є викладачі ліцею – вони талановиті, завзяті, відкриті для експериментів та інновацій, одержимі своєю професією та прагненням підкорювати все нові й нові вершини педагогічної майстерності. Усі ці 45 років пліч-о-пліч з працівниками ліцею також йшли батьки учнів, які завжди розуміли педагогічний колектив, підтримували його та допомагали.

 

Учнями ліцею та їх наставниками була підготовлена виставка технічної творчості.

 

В актовій залі навчального закладу відбулося  святкування,  яке відкрила директор ліцею. Головань Віра Іванівна очолює ліцей з 1994 року. За час її керівництва відбувалося переоформлення ліцею та навчальних кабінетів, оснащення їх технічними засобами навчання. Все нове, що з’являлося в галузі освіти, було і в ліцеї.

 

Протягом  заходу присутні переглянули короткий документальний відео-ролик, з якого дізналися про історію та сьогодення навчального закладу. А учні порадували гостей танцювальними та пісенними номерами. Символом свята стало імпровізоване дерево, яке під кінець заходу вкрилося буйним цвітом.