м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
факс +38 (0629) 587 389, +38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Наприкінці І семестру учні ІІ курсу Маріупольського професійного ліцею автотранспорту Гуніна Юлія та Грішенок Микола взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч-2020» під керівництвом викладача Славінської О.В. учні добре попрацювали та показали непоганий рівень володіння англійською мовою.

Лише на початку квітня були підведені підсумки конкурсу: Юлія Гуніна набрала 75 балів та посіла почесне ІІ місце; Микола Грішенок також показав достойний рівень, набравши 65 балів.

Учні та викладач отримали сертифікати та заохочувальні подарунки. Дякуємо організаторам конкурсу за можливість перевірити свої знання з англійської мови.

Вітаємо учасників та бажаємо подальших успіхів!

Так вважають не лише працівники МПЛА, але й учні. Тому у травні 2020 р. учень гр. 35 Видрін Максим під керівництвом викладача німецької мови Єрмакової Антоніни взяв участь у черговому конкурсі від інституту Гете в Києві. Наприкінці серпня були підведені підсумки Всеукраїнського дистанційного конкурсу з німецької мови «Моя професій – за кулісами» в рамках проєкту «Міст до професії. Німецька мова в професійно-технічному навчальному закладі». Максим посів ІІ місце й отримав грамоту, вітальну листівку, сумку з художньою літературою та фільмами мовою оригіналу.

Вітаємо Максима та Антоніну Володимирівну! Бажаємо подальших перемог, успіхів у навчанні та викладанні!!

У Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України 12-14 лютого 2020 р. відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проєктів з енергоефективності „Енергія і середовище” під гаслом “Збережемо енергію – збережемо Планету”.

Детальніше...

5-8 лютого2019 р. Міністерство освіти і науки, Національний еколого - натуралістичний центр учнівської молоді за підтримки Громадської організації «Спілка освітян України» провели один із найбільших конкурсів для талановитих учнів – Всеукраїнський конкурс Intel Еко Україна 2019 - національний етап Міжнародного конкурсу Intel ISEF 2019. Спонсори конкурсу: Проект Організації Об'єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO ) та Глобальний екологічний фон (GEF ) «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для малих та середніх підприємств України», а також Президентський фонд Леоніда Кучми  «Україна», компанія УкрХімАналіз.

Детальніше...

  • 1
  • 2

Copyright © 2020. МПЛА 64