Intel Еко Україна 2019

 

5-8 лютого2019 р. Міністерство освіти і науки, Національний еколого - натуралістичний центр учнівської молоді за підтримки Громадської організації «Спілка освітян України» провели один із найбільших конкурсів для талановитих учнів – Всеукраїнський конкурс Intel Еко Україна 2019 - національний етап Міжнародного конкурсу Intel ISEF 2019. Спонсори конкурсу: Проект Організації Об'єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO ) та Глобальний екологічний фон (GEF ) «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для малих та середніх підприємств України», а також Президентський фонд Леоніда Кучми  «Україна», компанія УкрХімАналіз.

Конкурс для майбутніх дизайнерів, модельєрів, перукарів або візажистів!

Вже шістнадцятий рік поспіль вищий навчальний заклад «Київська Академія перукарського мистецтва» проводить Міжнародний Фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол»

 

Чемпіон України. МПЛА пишається!

З 14 по 17 вересня у м. Черкаси проходив чемпіонат України з кік-боксингу за версією WAKO. У складі збірної Донецької області виступив учень МПЛА групи ТУ-3 Ніколенко Євген. На чемпіонаті він провів 3 бої, посів III місце та виконав норматив кандидата у майстри спорту. Вітаємо Євгена та його тренера з боксу Артюхова А.Г.