Конкурс для майбутніх дизайнерів, модельєрів, перукарів або візажистів!

Вже шістнадцятий рік поспіль вищий навчальний заклад «Київська Академія перукарського мистецтва» проводить Міжнародний Фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол»

 

Чемпіон України. МПЛА пишається!

З 14 по 17 вересня у м. Черкаси проходив чемпіонат України з кік-боксингу за версією WAKO. У складі збірної Донецької області виступив учень МПЛА групи ТУ-3 Ніколенко Євген. На чемпіонаті він провів 3 бої, посів III місце та виконав норматив кандидата у майстри спорту. Вітаємо Євгена та його тренера з боксу Артюхова А.Г.

 

На стажування до Польщі!

В рамках польсько-українського проекту «Маріуполь. Зварювальники» 1 жовтня 2016 року перша група учнів вирушила на стажування до Польщі. Основний склад групи: 5 учнів Маріупольського професійного ліцею автотранспорту на чолі з керівником групи, майстром виробничого навчання Ландишевою Ольгою Вікторівною, та 3 учні Маріупольського центру ПТО.

 Директор МПЛА Головань В.І. і директор департаменту Маріупольської міської ради Юрій Кампов прибули на залізничний вокзал, щоб побажати першопрохідцям щасливої дороги.

У Гданську хлопці будуть працювати на сучасному обладнанні, а повернуться до Маріуполя через три тижні.

Чекаємо на вас!!!

 

 

http://www.0629.com.ua/news/1388184