Святкування Дня фізичної культури і спорту

У рамках святкування Дня фізичної культури і спорту та з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з учнями з питань здорового способу життя та залучення молоді до спорту, збереження та зміцнення здоров’я, удосконалень функцій організму, підвищення фізичної та розумової працездатності з 09.09.2019 р. по 13.09.2019 р. був організований та проведений Олімпійський урок та Олімпійський тиждень у рамках святкування Дня фізичної культури і спорту в МПЛА.

 


Різні змагання, конкурси, естафети, веселі старти, олімпійські уроки – все це у дні святкування чекало на учнів МПЛА.  Розпочался тиждень із урочистої лінійки, на яких було оголошено план проведення заходів.

Учні МПЛА брали участь у спортивних змаганнях «Спритні, сильні та веселі» за участю Комунального закладу «М-СПОРТ» . Перед учнями ліцею представили свою майстерність учні школи спортивного УШУ під керівництвом Заслуженого тренера України Болдирєва Віталія Івановича.

МЦФЗН презентували нові види спорту: петанк, флорбол, фризби, регбі-7.

Одною з таких ігор став петанк. Мета гри полягає в тому, що гравці двох команд на майданчику розміром 15 на 4 м  по черзі кидають кулі, намагаючись якомога ближче покласти свою кулю поруч з маленьким – кошонетом. При цьому куля може зачепити кошонет або збити кулю суперника, щоб відштовхнути його. Головне, щоб в кінці гри один або  кілька куль команди виявилися ближче к кошонету, ніж кулі суперника. Тренер з крос фіту Борис Швецов розповів і продемонстрував регбі.

В рамках Олімпіського тижня був проведен товаристський матч  з міні- футболу.

Голова Донецької обласної федерації з армреслінгу Александр Володимирович Баландин провів майстер –класс з армспорту та змагання на найсільнішого учня ліцею з армспорту.

Був проведений конкурс стінывок на олімпійську спортивну тематику.