Майстер-класи та поради від професіоналів або як у Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту пройшов «Олімпійський урок»

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення широких верств населення до занять спортом, та з метою активізації ролі та значення фізичної культури і спорту в МПЛА щороку відбуваються спортивно-масові та освітньо-виховні заходи з нагоди проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

 

 

Всеукраїнський олімпійський урок проводиться щорічно напередодні Дня фізичної культури і спорту і має на меті навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізкультурою і спортом.

 

11 вересня на урочисте відкриття «Олімпійського уроку» до МПЛА завітав голова Донецької обласної федерації армреслінгу Олександр Володимирович Баландин. Під час спортивної частини олімпійського уроку пройшли змагання з армреслингу.  В чесній спортивній боротьбі як хлопці, так і дівчата із зацікавленістю позмагались між собою, та навіть з деякими викладачами.

 

Протягом тижня учні представляли виготовлені ними плакати та стіннівки, в яких агітували до заняття спортом та пропагували здоровий спосіб життя.

 

13 вересня на спортивне свято були запрошені професійні тренери  та майстри спорту, які розповіли учням про свої професійні здобутки, тим самим  показали на власному прикладі підростаючому поколінню, що здоровий спосіб життя, прагнення до перемоги та наполегливість відкриє їм шлях до здійснення мрій.

 

Також спортсмени підготували для учнів естафети, у яких вони досі жодного разу не змагалися.  Всі розважались, змагались, доводили свою вправність та отримували призи.

 

Олімпійський тиждень залишив по собі гарні враження та купу емоцій