Спортивний грудень МПЛА

Учням МПЛА грудень  запам’ятається блоком спортивних заходів та ігор, проведених керівником фізичного виховання Артюховим А.Г. та викладачем фізичної культури Яковлевим М.В.

 

Так 14 грудня пройшла гра «Волейбольний сніжок», яка йшла протягом трьох годин! Участь взяли 5 команд, серед яких була команда дівчат першого курсу. Цікавим є те, що дівчата не поступалися хлопцям до останнього та посіли третє місце.  Перемогу отримали наші старшокурсники, постійні переможці спортивних змагань ліцею та міста.

 

Вже 21 грудня пройшла баскетбольна гра «33», де за особисту першість змагалися 30 дівчат та хлопців. Ця гра вже давно стала улюбленою на уроках фізичної культури, вона розвиває влучність та спритність. Початок змагань відкрила команда черліндинга під керівництвом соціального педагога Тімєєвої О.О., яка задала добрий настрій заходу.

 

Велику подяку висловлюємо Гавриліну Євгену за солодкі подарунки переможцям усіх наших спортивних змагань та міській організації «Спорт для всіх», яка щоразу допомагає з матеріальних та технічних питань організації.