Святкування Дня фізичної культури і спорту

У рамках святкування Дня фізичної культури і спорту та з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з учнями з питань здорового способу життя та залучення молоді до спорту, збереження та зміцнення здоров’я, удосконалень функцій організму, підвищення фізичної та розумової працездатності з 09.09.2019 р. по 13.09.2019 р. був організований та проведений Олімпійський урок та Олімпійський тиждень у рамках святкування Дня фізичної культури і спорту в МПЛА.

 

Легкоатлетична естафета в рамках спартакіади учнівської молоді міста Маріуполя

Управлінням молоді та спорту Маріупольської міської ради 11 травня в рамках спартакіади учнівської молоді міста Маріуполя було проведено масову легкоатлетичну естафету, яка була організована управлінням молоді та спорту Маріупольської міської ради та КЗ Маріупольської міської ради «М. Спорт - Спорт для всіх».

 

Майстер-класи та поради від професіоналів або як у Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту пройшов «Олімпійський урок»

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення широких верств населення до занять спортом, та з метою активізації ролі та значення фізичної культури і спорту в МПЛА щороку відбуваються спортивно-масові та освітньо-виховні заходи з нагоди проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

 

Всеукраїнський Олімпійський день

Маріупольський професійний ліцей автотранспорту відзначив Всеукраїнський Олімпійський день змаганнями серед учнів першого та другого курсів. До плану  вправ входили: для юнаків –підтягування на перекладині у вісі, віджимання на брусах, підйом корпусу з положення сидячи; для дівчат- підтягування на перекладені під кутом 30 градусів, віджимання в упорі лежачи від гімнастичної лави, підйом корпусу з положення сидячи; загальним для всіх був біг на відстань 800 м. За  підсумками усіх вправ перемогу одержали дівчата першого курсу.

 

Турнір з шашок та шахів

27 та 29 березня 2018 р. в МПЛА проходив турнір з шашок та шахів серед учнів ліцею. Турнір проводили керівник фізичного виховання Яковлев Максим та викладач фізичного виховання Дернова Ганна. У змаганнях взяли участь учні першого, другого та третього курсу.

 

Результати з шашок поділили Ковель О., Анохін І., Бабенко Д., Лемешева К., Вишняк А., Толочко А. Місця з шахів поділили Симоненко Д.,Бабенко Д., Анохін І.,Толочко А., Храпач Д.

 

Чемпіони турніру вирушать захищати честь МПЛА на чемпіонат міста серед ПТНЗ. Бажаємо нашим вихованцям стати кращими та підкорити ігрові дошки.