м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
факс +38 (0629) 587 389, +38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Незважаючи на складні умови здобувачі освіти Маріупольського професійного ліцею автотранспорту під час карантину продовжують займатися зміцненням свого здоров’я та вдосконаленням свого фізичного розвитку.

Представляємо Вашій увазі кілька відео.

Детальніше...

У рамках святкування Дня фізичної культури і спорту та з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з учнями з питань здорового способу життя та залучення молоді до спорту, збереження та зміцнення здоров’я, удосконалень функцій організму, підвищення фізичної та розумової працездатності з 09.09.2019 р. по 13.09.2019 р. був організований та проведений Олімпійський урок та Олімпійський тиждень у рамках святкування Дня фізичної культури і спорту в МПЛА.

Детальніше...

Управлінням молоді та спорту Маріупольської міської ради 11 травня в рамках спартакіади учнівської молоді міста Маріуполя було проведено масову легкоатлетичну естафету, яка була організована управлінням молоді та спорту Маріупольської міської ради та КЗ Маріупольської міської ради «М. Спорт - Спорт для всіх».

Детальніше...

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення широких верств населення до занять спортом, та з метою активізації ролі та значення фізичної культури і спорту в МПЛА щороку відбуваються спортивно-масові та освітньо-виховні заходи з нагоди проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

Детальніше...

Маріупольський професійний ліцей автотранспорту відзначив Всеукраїнський Олімпійський день змаганнями серед учнів першого та другого курсів. До плану  вправ входили: для юнаків –підтягування на перекладині у вісі, віджимання на брусах, підйом корпусу з положення сидячи; для дівчат- підтягування на перекладені під кутом 30 градусів, віджимання в упорі лежачи від гімнастичної лави, підйом корпусу з положення сидячи; загальним для всіх був біг на відстань 800 м. За  підсумками усіх вправ перемогу одержали дівчата першого курсу.

Детальніше...

27 та 29 березня 2018 р. в МПЛА проходив турнір з шашок та шахів серед учнів ліцею. Турнір проводили керівник фізичного виховання Яковлев Максим та викладач фізичного виховання Дернова Ганна. У змаганнях взяли участь учні першого, другого та третього курсу.

Детальніше...

У м. Маріуполі 29 березня на базі Вищого професійного училища пройшов турнір з настільного тенісу. Участь взяли 8 маріупольських професійно-технічних закладів. Захищати честь  МПЛА  на цей турнір вирушили Клочко Олександр, Половинкін Іван, Розтягай Аліна, Лисюра Лілія. Студент нашого ліцею провели кожен по 8 сетів. Хлопці проявили весь арсенал свого  вміння, але вони зупинилися за крок від призового місця, поступившись бронзовому призеру. Наші учні посіли IV місце. Це золота середина турнірної таблиці. Побажаємо нашим вихованцям не втрачати дух боротьби і ставити нові цілі в спортивних змаганнях.

Детальніше...

Copyright © 2020. МПЛА 64