Майстер-класи та поради від професіоналів або як у Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту пройшов «Олімпійський урок»

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення широких верств населення до занять спортом, та з метою активізації ролі та значення фізичної культури і спорту в МПЛА щороку відбуваються спортивно-масові та освітньо-виховні заходи з нагоди проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

 

Всеукраїнський Олімпійський день

Маріупольський професійний ліцей автотранспорту відзначив Всеукраїнський Олімпійський день змаганнями серед учнів першого та другого курсів. До плану  вправ входили: для юнаків –підтягування на перекладині у вісі, віджимання на брусах, підйом корпусу з положення сидячи; для дівчат- підтягування на перекладені під кутом 30 градусів, віджимання в упорі лежачи від гімнастичної лави, підйом корпусу з положення сидячи; загальним для всіх був біг на відстань 800 м. За  підсумками усіх вправ перемогу одержали дівчата першого курсу.

 

Турнір з шашок та шахів

27 та 29 березня 2018 р. в МПЛА проходив турнір з шашок та шахів серед учнів ліцею. Турнір проводили керівник фізичного виховання Яковлев Максим та викладач фізичного виховання Дернова Ганна. У змаганнях взяли участь учні першого, другого та третього курсу.

 

Результати з шашок поділили Ковель О., Анохін І., Бабенко Д., Лемешева К., Вишняк А., Толочко А. Місця з шахів поділили Симоненко Д.,Бабенко Д., Анохін І.,Толочко А., Храпач Д.

 

Чемпіони турніру вирушать захищати честь МПЛА на чемпіонат міста серед ПТНЗ. Бажаємо нашим вихованцям стати кращими та підкорити ігрові дошки.

 

Міський турнір з настільного тенісу

У м. Маріуполі 29 березня на базі Вищого професійного училища пройшов турнір з настільного тенісу. Участь взяли 8 маріупольських професійно-технічних закладів. Захищати честь  МПЛА  на цей турнір вирушили Клочко Олександр, Половинкін Іван, Розтягай Аліна, Лисюра Лілія. Студент нашого ліцею провели кожен по 8 сетів. Хлопці проявили весь арсенал свого  вміння, але вони зупинилися за крок від призового місця, поступившись бронзовому призеру. Наші учні посіли IV місце. Це золота середина турнірної таблиці. Побажаємо нашим вихованцям не втрачати дух боротьби і ставити нові цілі в спортивних змаганнях.

 

Спортивний подарунок на День Св.Миколая

До Дня Святого Миколая адміністрацією ліцею був організован нестандартний подарунок- зустріч з фітнес-тренером СК «Форма» Наталею Федоренко, яка протягом години під жваву музику працювала з дівчатами. Діти вперше займалися на фітболах, танцювали з гантелями та вивчили основні вправи, які можна самостійно виконувати вдома ,підтримуючи себе у добрій спортивній формі. У заході також взяли участь співробітники ліцею. По закінченню тренування всі учасники зарядилися позитивними емоціями та були приємно втомлені.

 

Також  у цей день були підведені підсумки спортивного фотоконкурсу «Моє спортивне життя», у якому перемогла учениця першого курсу. За перші три місця діти отримали солодкі подарунки, а переможця очікувала картина з власним зображенням.