м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
факс +38 (0629) 587 389, +38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Обов’язки та види робіт:

- виконує ремонт і складання автомобілів (у тому числі дизельних, газобалонних, спеціальних вантажних), автобусів, імпортних легкових автомобілів, вантажних пікапів і мікроавтобусів;

- розбирає, проводить дефектування деталей, ремонтує, складає складні агрегати, складові одиниці й прилади, замінює їх при технічному обслуговуванні та ремонті;

- перевіряє гальмові та ходові властивості автомобілів; виконує на стендах випробування складових одиниць та агрегатів;

- виявляє і усуває дефекти, несправності у процесі регулювання і випробування агрегатів, складових одиниць і приладів;

- розбраковує деталі після розбирання та миття;

- виконує слюсарну обробку деталей за 7-10 квалітетами із застосуванням складного універсального обладнання; статистичне та динамічне балансування деталей і складових одиниць складної конфігурації.

Умови навчання та працевлаштування.

Підготовка за цією професією ведеться для автотранспортних підприємств міста Маріуполя та прилеглих населених пунктів.

Під час навчання усім здобувачам освіти нараховується стипендія (490  - 713 грн.), за необхідністю надається безкоштовне проживання в гуртожитку, що знаходиться біля ліцею. Також здобувачам освіти нараховується заробітна плата під час проходження виробничого навчання на підприємстві (від 780 грн) та виробничої практики на підприємстві (від 1800 грн.).

Здобувачі освіти, які мають статус малозабезпеченої сім’ї, дітей, позбавлених батьківського піклування або, що знаходяться під опікою та дітей-інвалідів, отримують безкоштовний комплексний обід, інші здобувачі освіти мають змогу придбати комплексний обід за помірною ціною (18 - 20 грн).

Після закінчення навчання випускники ліцею отримують диплом кваліфікованого робітника, посвідчення водія транспортних засобів категорії «С», посвідчення на право виконання робіт підвищеної небезпеки.

Працевлаштування випускників здійснюється протягом 10 календарних днів після закінчення повного курсу навчання.

Пільговий пенсійний стаж нараховується за ІІІ, а в деяких випадках за ІІ списком.

Заробітна плата та соціальний пакет залежить від умов оплати праці на конкретному підприємстві, де буде працювати випускник. В середньому мінімальна заробітна плата слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів складає 6400 грн. - 7200 грн.

Тривалість основної щорічної відпустки викладена в колективному договорі кожного підприємства.

Після одержання посвідчення водія (категорія «С») випускник ліцею може, за бажанням, пройти  в ліцеї 20-ти годинний курс навчання практичному водінню легкового автомобіля та відкрити додатково  категорії «В» та «С1».

Copyright © 2020. МПЛА 64