м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
факс +38 (0629) 587 389, +38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Обов’язки та види робіт:

- складає, розмічає, перевіряє, контирує великогабаритні площинні секції з вигином і складною кривизною, об'ємні секції і блок-секції для середньої частини судна та надбудови;

- формує корпус судна на стапелі чи в доці;

- демонтує, ремонтує, виготовляє частини судна, донного та палубного настилу;

- править великогабаритні складні корпусні конструкції із різних видів сталей і сплавів;

- виконує гідравлічні та пневматичні випробування корпусних конструкцій;

- виготовляє днищеві і бортові об'ємні секції на поточних і механізованих лініях;

- виконує клепальні і чеканочні роботи;

- формує судновий потяг, обслуговує виведення і спуск суден.

Приклади робіт:

  1. Вузлове і секційне складання баків, ємкостей, цистерн, вентиляційних каналів, шахт, світлових люків, обичайок стабілізуючих колон плавучих бурових установок, вантажних стріл, щоглів, великогабаритних фундаментів, рам, станин під котли, вантажних кранів, допоміжних механізмів, шпангоутів із різних видів сталей і сплавів.
  2. Стапельне складання блоко і блок-секцій надбудов, блоків корпусів малих суден, кожухів димових труб, комінгсів надбудов, люків, дверей, шахт.
  3. Виготовлення, підгонка, встановлення обрешетників спеціальних приміщень, шпангоутів, емблем на кожухах димових труб, пілерсів корпусу судна, патрубків днищезабірної арматури, монорельсів в машино-котельному відділенні і коридорах гребного валу.

Умови навчання та працевлаштування.

Підготовка за цією професією ведеться на замовлення ТОВ «Азовський судноремонтний завод».

Під час навчання усім здобувачам освіти нараховується стипендія (490  - 713 грн.), за необхідністю надається безкоштовне проживання в гуртожитку, що знаходиться біля ліцею. Також здобувачам освіти нараховується заробітна плата під час проходження виробничого навчання на підприємстві (від 400 грн).

Здобувачі освіти, які мають статус малозабезпеченої сім’ї, дітей, позбавлених батьківського піклування або, що знаходяться під опікою та дітей-інвалідів, отримують безкоштовний комплексний обід, інші здобувачі освіти мають змогу придбати комплексний обід за помірною ціною (18 - 20 грн).

Після закінчення навчання випускники ліцею одержать диплом за вказаною професією та посвідчення на право виконання робіт з підвищеною небезпекою та будуть працевлаштовані на ТОВ «АСРЗ».

Працевлаштування випускників здійснюється протягом 10 календарних днів після закінчення повного курсу навчання.

Під час навчання за основною професією учням буде надана можливість додатково пройти курсове навчання за професією «електрогазозварник» та «слюсар-ремонтник». За цими професіями їм будуть видані свідоцтва державного зразка та посвідчення на право виконання робіт з підвищеною небезпекою.

Заробітна плата на підприємстві складає від 9600 грн. до 22000 грн. Доплата за шкідливі умови праці 4-10 % від окладу.

Нарахування пенсійного стажу здійснюється за ІІ списком. Медичне страхування - за рахунок підприємства. За шкідливі умови праці робітники одержують молоко або соки. Щорічна відпустка складається із основної тривалістю 24 календарних дні та додаткової за шкідливі умови праці тривалістю 7 календарних днів.

Під час роботи на ТОВ «АСРЗ» працівники можуть пройти додатково курсове навчання без відриву від виробництва і одержати посвідчення матроса. Це дасть можливість в складі плав составу судна виходити в рейси.

Copyright © 2020. МПЛА 64