Список учнівського самоврядування МПЛА на 2017-2018 н.р.

ПІБ

Комісія

ГРУПА

1

НИКОЛЕНКО Євген

Голова

ТУ- 3

2

ЛЕСКОНОГ Вікторія

Заступник 1

38

3

МИЛОВАНОВА Яна

Комісія суспільно- корисних та добрих справ

21

4

БАЗАЛІЙ Анастасія

Комісія суспільно- корисних та добрих справ

21

5

МЕЧЕТНА Аліна

Комісія суспільно- корисних та добрих справ

38

6

ШИРКЕВИЧ Світлана

Комісія суспільно- корисних та добрих справ

38

7

АНТІПОВ Кирило

Комісія суспільно- корисних та добрих справ

15

8

ЛИТВИНОВ Андрій

Комісія прес-центру

22

9

НЕСМІЯНОВ Роман

Комісія прес-центру

23

10

ДЕРГУНОВА Юлія

Комісія прес-центру

11

11

ЧУЛАЄВСЬКИЙ Родіон

Комісія прес-центру

ТУ-4

 

ДУДАРЕНКО В’ячеслав

Комісія прес-центру

23

12

ХОРОШИХ Андрій

Комісія прес-центру

15

13

ШЕЛЕСТУН Єгор

Комісія профорієнтаційної роботи

32

14

СОКОЛОВА Ганна

Комісія профорієнтаційної роботи

11

15

КОШАЛКОВСЬКИЙ Дмитро

Комісія профорієнтаційної роботи

ТУ-4

16

МАРМИЗКО Тетяна

Комісія профорієнтаційної роботи

ТУ-6

17

ЛИСЮРА Лілія

Комісія профорієнтаційної роботи

ТУ-6

18

СИМОНЕНКО Денис

Коміся екології та здорового способу життя

32

19

ПОТАПЧИК Андрій

Коміся екології та здорового способу життя

32

20

АНОХІН Іван

Коміся екології та здорового способу життя

33

21

НАУМЕНКО Андрій

Коміся екології та здорового способу життя

33

22

ПОЛТОРЕЦЬКИЙ Володимир

Коміся екології та здорового способу життя

13

23

БЕРЕЖНИЙ Іван

Коміся екології та здорового способу життя

ТУ-4

24

СЛЄПИХ Володимир

Коміся екології та здорового способу життя

23

25

РЄЗНИК Сергій

Коміся екології та здорового способу життя

13

26

ГЛАДУН Каріна

Комісія культури та дозвілля

11

27

ОНИСЬКО Олена

Комісія культури та дозвілля

11

28

ГРИГОР’ЄВА Каріна

Комісія культури та дозвілля

11

29

ШИЯН Аліна

Комісія культури та дозвілля

11

30

ТІТЕНКО Артем

Комісія культури та дозвілля

ТУ-4

31

ХРАПАЧ Дар’я

Комісія культури та дозвілля

11

32

ГАЛАКТІОНОВА Настя

Комісія культури та дозвілля

11