Методичні рекомендації, що до випадків домашнього насильства

Види суїциду:
1. Натуральний: усвідомлена дія з прийнятим рішенням позбавлення себе життя.
2. Демонстративний: спрямований на маніпулятивне привернення уваги до себе та підтвердження своєї цінності, не маючи за мету смерть.
3.  Латентний:  прихований від власної свідомості супроводжується діями, що  руйнують особистість, як результат летальний випадок.
4. Афективний: не усвідомлена  дія, або кількість дій, що здійснюються під сильними емоціями, що призводить до смерті.
5. Випадковий: непередбачуваний летальний випадок .

Впровадження Служби порозуміння у Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту

Україна переживає глибоку конфліктну ситуацію, зумовлену насамперед зовнішніми факторами, але не позбавлену і внутрішніх суперечностей. Сьогоднішній стан описується термінами «воєнна агресія», «анексія частини території», «воєнні дії», «окупація частини території країни», «терористична діяльність військових формувань». Конфліктна ситуація в країні поглиблюється соціальноекономічною кризою, необхідністю термінового реформування багатьох сфер соціального та економічного життя, ідеологічними коливаннями еліти і частини населення, інформаційною війною тощо.

 

Торгівля людьми. Актуальна проблема сьогодення.

Проблема торгівлі людьми залишається актуальною для України з часів здобуття нею незалежності. Однак, із загостренням політичної та економічної ситуації та розгортанням збройного конфлікту на сході України міграційні настрої, а з ними і вразливість населення до торгівлі людьми, посилились. Висока соціальна незахищеність, гуманітарні, економічні, соціальні труднощі надають проблемі торгівлі людьми нової актуальності. Сьогодні з України здебільшого здійснюється вивіз людей на світові ринки товару. Водночас вона є також транзитною для жителів азійських країн, які намагаються потрапити до Західної Європи. Поширеною є і торгівля людьми в середині країни. Таким чином, можемо зробити висновок, що Україна є країною походження, транзиту та призначення в ситуації торгівлі людьми.

 

З метою підвищення рівня обізнаності щодо шляхів потрапляння українських громадян до тенет торгівлі людьми та для ведення превентивної роботи серед учнівської молоді 28 березня в МПЛА була проведена лекція з використанням відео матеріалів, які демонструють різні шляхи потрапляння у ситуації торгівлі людьми; надані поради тим, хто планує виїжджати за кордон з метою працевлаштування, навчання, туризму, укладання шлюбу.