м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
факс +38 (0629) 587 389, +38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Трагедія Бабиного Яру

29 вересня по всій Україні пройшов незвичний урок – урок пам'яті, пам'яті про страту майже 30 тисяч євреїв в Києві в Бабиному Яру в вересні 1941 року, пам'яті про страшний злочин проти людства, про нелюдські вчинки і маніакальну жорстокість.

В Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту також шанують пам'ять про ті часи. З 27 по 30 вересня здобувачки освіти групи 17 зібрали матеріал і підготували інформаційний стенд, на якому розмістили ілюстрації та історичну довідку про події в Бабиному Яру у вересні 1941 року. Стенд був виставлений біля кабінету історії і всі охочі могли ознайомитись з розміщеною на ньому інформацією.

29 вересня викладачка історії Марія Сазонова підготувала і провела виховний захід для здобувачів освіти ІІ і ІІІ курсів «Бабин Яр: трагедія українського народу». В ході заходу здобувачі освіти могли ознайомитись з кіно і фотодокументами того періоду, послухати розповіді очевидців, яким вдалось вижити в тій трагедії, а також подивитись фрагмент художнього фільму. В кінці заходу всі бажаючі мали змогу висловити свої думки, враження та емоції з приводу почутого і побаченого.

 Таким чином, колектив ліцею та здобувачі освіти долучились до загальнодержавної акції і вшанували пам'ять загиблих в Бабиному Яру.

Copyright © 2020. МПЛА 64