м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
+38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Герої не вмирають!

20 лютого 2021 р. Україна відзначила 7 роковини розстрілів на Майдані Незалежності і вшанувала пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Учні МПЛА разом з викладачем історії Сазоновою М.І. також не залишились осторонь цієї важливої історичної події. Було підготовлено та проведено ряд заходів, метою яких було виховання молоді в дусі патріотизму, прищеплення поваги до історичного минулого та подвигів співвітчизників, що загинули за гідність, свободу та незалежність України.

Протягом лютого серед здобувачів освіти І курсу МПЛА проводився конкурс есе на тему «А сотня відлетіла в небеса…». Учні ІІ курсу зібрали матеріали та підготували презентацію «Вони загинули за Україну», яку демонстрували під час виховних годин. Учні ІІІ курсу переглянули фільм «Зима, що нас змінила: Небесна сотня». Усі учасники навчального процесу виявили зацікавленість та брали активну участь у підготовці та проведенні заходів.

Важливим є те, що доки ми зберігаємо пам'ять про ті події та про героїв Небесної сотні, їх подвиг та жертва не будуть марними…

Герої не вмирають!

Дивитися презентацію

Copyright © 2020. МПЛА 64