м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
+38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

Минуло 6 років з дня подій на Майдані. Подій, які сколихнули весь світ і не залишили байдужим кожного громадянина нашої держави. Можна сказати, що вся Україна брала участь у Революції Гідності. І саме тому, пам’ять про героїв живе в кожному серці. Звісно, що молодь, учні та студенти не могли пройти осторонь тих доленосних подій. Хтось був безпосереднім учасником, хтось надавав допомогу, хтось морально підтримував.

Не є виключенням і учні Маріупольського професійного ліцею автотранспорту. Події 2014 року відбились в їх серцях та їх пам’яті. Кожного року наші учні відзначають річницю Революції Гідності. В навчальному році, протягом кількох місяців учні МПЛА разом з викладачем історії Сазоновою М.І. та бібліотекарем Савенко А.І. проводили пошукову, дослідницьку та творчу роботу для вшанування пам’яті подій лютого 2014 року і загиблих героїв Небесної Сотні.

Учні 23 групи (Темір К., Шершньов В.) взялись організувати виставку літератури, фото та періодичних видань, присвячених подіям лютого 2014 року на Майдані. Матеріали для виставки хлопці збирали серед учнів та викладачів ліцею. Учениця групи 17 Князева А. створила плакат «Небесна Сотня», який доповнив експозицію. Дівчата з групи 28 провели роботу і створили демонстраційний стенд з фотоматеріалів «Революція Гідності». Стенд буде демонструватись в ліцеї постійно. І слугуватиме нагадуванням про ті події для всіх учнів та викладачів ліцею.

Також для учнів ліцею було проведено виховну годину, в рамках якої демонструвався фільм «Зима, що нас змінила. Небесна Сотня».

Таким чином, учні та педагогічний колектив МПЛА вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні.

Copyright © 2020. МПЛА 64