м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
+38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

«Право на пам’ять»

18 травня в Україні вшановують пам’ять жертв 75-ї річниці депортації кримськотатарського народу. У межах цієї події з учнями МПЛА була проведена виховна година до Дня боротьби за права кримськотатарського народу;  депортації кримських татар та інших народів Криму.

Мета заходу: збереження історичної пам’яті, громадянського виховання, національного примирення. Присутні познайомились із матеріалами «Депортація кримських татар 1944-го року», з яких постають страхітливі образи депортації. Переглянули уривки документального фільму «Кримські татари: Крим - наш», «Страшні подробиці депортації кримських татар 1944 року», «Депортація кримських татар: дві долі, дві історії» (історія з перших вуст).

Викладач наголосив на тому, що народ, який намагалися розділити, розпорошити по світу, мов билини, викорінити його багатовікові традиції, всупереч усьому залишився єдиний. Він зберіг у собі джерело життєдайної сили, поваги до своїх витоків та закарбував у собі пам’ять про страшні злочини супроти цілого народу. Не мають права забувати про ті трагічні події й українці, адже Україна є нашою Батьківщиною. По завершенню заходу всі переглянули відео кліп Джамали на пісню «1944».

Copyright © 2020. МПЛА 64