м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
+38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Забути неможливо уроки пам’яті людської

11 квітня – пам’ятна дата для всієї світової спільноти. Це Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. В сьогоденні повинні утвердитись принципи нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства.

У Маріупольському професійному ліцею автотранспорту викладачем історії проведено  виховну годину присвячену цим жахливим подіям.

Метою заходу було вшанування пам’яті жертв фашистських таборів, нагадування трагічних подій в історії людства, викликаних насильницьким втручанням в життя, національну приналежність, віросповідання, відродження пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства.

Назаренко О.І. підготувала багато інформації, пов’язаної з діяльністю фашистських концтаборів. Розповіла про найбільш відомі концентраційні табори та табори смерті, страшні знущання над людьми.

Учні переглянули фрагменти та хроніки документальних фільмів: «Концтабір смерті Майданек», «Освенцим», «Дарниця».

Завершуючи виховну годину, викладач наголосив на тому, що таке безчинство ніколи не повинно повторитися. Це історія  всього людства, страшна, сумна історія. Ми не маємо права забувати, ми повинні пам’ятати, яку страшну трагедію довелось пережити людині на шляху до свободи бути тим, ким вона є.

Учнів  знітила надзвичайна жорстокість та ті страхіття, про які вони дізнались.

Copyright © 2020. МПЛА 64