м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
+38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

«Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття»

Всі українці знають, що 9 березня виповнилося 205 років з дня народження Т.Г.Шевченка. Це дуже визначна дата для нашої країни, тому й Маріупольський професійний ліцей автотранспорту не залишився осторонь та долучився до святкування.

«Наша дума, наша пісня не вмре, не загине!» - такими словами викладач української мови та літератури Михавчук О.П. розпочала виховний захід присвячений Т.Г.Шевченку. Вона зазначила, що біографічні дані про великого поета знають всі, тому вона зробила акцент на цікавих фактах з життя Кобзаря, які не зазначаються в навчальній програмі: викуп із кріпацтва, остання любов поета, перепоховання. Дехто з учнів пригадали і розповіли присутнім вірші Шевченка Т.Г., які вивчали ще в школі.

Учні переглянули відеоролики: «Дитячими стежками», декілька репортажів новин каналу «1+1» - «ТСН - вражає». Викладач показала в презентації фотографії самого Т.Г.Шевченка та його картин.

Метою цього заходу було вшанувати пам’ять всебічно розвиненої особистості: поета, прозаїка, художника, великої Людини; прищеплювати любов до Батьківщини, виховувати патріотичну свідомість на прикладі творчості Кобзаря; розвивати бажання стати гідними громадянами  країни, адже сила нашого народу – в єдності і терпимості один до одного.

Copyright © 2020. МПЛА 64