м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
+38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

«У нашій пам`яті, вони назавжди залишились»

Хто вмирає в боротьбі –
в серцях живе повіки!

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні 20 лютого 2019 року у бібліотеці Маріупольського професійного ліцею автотранспорту для різних навчальних груп було проведено усний журнал, присвячений трагічним подіям, які відбулися у 2014 році.

Метою заходу було вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні; прищеплювати любов до Батьківщини, виховувати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами  країни. Протягом заходу присутні отримали багато цікавої інформації, відвідали виставку, підготовлену бібліотекарем ліцею, переглянули презентацію "Урок патріотизму", прослухали  "Молитву за Україну", пісню "Не спи моя рідна земля".

Викладач наголосила на тому, що 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, нам усім потрібно згадати події, що сколихнули світ, змінили хід історії, усіх патріотів, які поклали свої голови за наше майбутнє.

Учні захоплено слухали підготовлену інформацію та ставили запитання. Учням було донесено: "Хай пам'ять  всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення держави!"    У кінці заходу присутні вшанували героїв хвилиною мовчання.

Copyright © 2020. МПЛА 64