м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
+38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

«Бій під Крутами: відомі й невідомі сторінки»

Любіть Україну, як вірні сини,
Віддати життя їй готові,
Як юні сини, що життя віддали
Під Крутами всі, як герої …

29.01.2019 в Україні згадують трагічні події, що відбулися у 1918 році під Крутами.  Молоде покоління вже тоді розуміло про важливість незалежності нашої держави. Вони стояли на сторожі  нашого права.  300  героїв  загинуло в цій боротьбі.

В Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту викладач історії провела для учнів і педпрацівників тематичну годину «Бій під Крутами: відомі й невідомі сторінки». Година була розпочата з вірша «Безвусі, юні, молоді». Далы пролунав гімн України.

Метою тематичного заходу було – допомогти учням зрозуміти сенс людського життя, виховувати інтерес та повагу до свого історичного минулого в дусі національної самосвідомості, гідності та честі, патріотизму та гордості за свій народ.

Протягом виховної години присутні почули багато цікавої інформації, учні виступили з тематичними віршами, переглянули документальний фільм «Бій під Крутами» та реконструкцію бою.

Викладач наголосила на тому, що 101 рік тому 300 «учнів українських» пішли в безсмертя. Юнаки-герої показали приклад мужності, відданості і незборимості духу. Герої не вмирають, вони живуть у пам`яті і справах наступних поколінь.

В кінці заходу присутні вшанували подвиг героїв хвилиною мовчання. Учень І курсу Конєв Сергій розповів вірш «На Аскольдовій Могилі» П.Тичини.

Copyright © 2020. МПЛА 64