м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
+38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Сила в єдності

22.01.2019р.  В Маріупольському  професійному  ліцеї  автотранспорту викладач  історії провела для учнів і педпрацівників  ліцею  виховну  годину «Сила в єдності», присвячену  100-річчю підписання Акту Злуки УНР та ЗУНР. Година була розпочата з вірша «Молюсь за тебе, Україно». Пролунав  Гімн України.

Метою  виховної  години було познайомити учнів з історією Дня Соборності України; виховувати громадян України, що розуміють відповідальність за майбутнє своєї країни, виховувати національну свідомість та почуття гідності бути громадянином України, любов до рідного краю, його історичного минулого і сучасності.

Протягом виховної години присутні почули багато цікавої інформації, учні виступили з тематичними віршами. Учениця ІІ курсу виконала пісню  "Україна це ти", під час прослуховування якої присутні переглянули відеоролик про Україну.  Під час перегляду документального фільму «Акт Злуки. Відтворення історичної правди», присутні побачили події, які відбувалися 100 років тому, і немов самі були свідками тієї найважливішої історичної події.

Викладач наголосив на тому, що територіальна цілісність України, скріплена кров`ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомими того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети - побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Відродження Вітчизни - це єдність наших душ, воскресіння духовності, культури, мови.

На завершення присутні прослухали пісню «Молитва за Україну».

Copyright © 2020. МПЛА 64