м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
+38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

ТИЖДЕНЬ ПРАВА в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту

Права людини — це комплекс природних і непорушних свобод  і юридичних можливостей, обумовлених фактом існування людини в цивілізованому суспільстві. Право виступає мірою свободи і зміст його в тому, щоб узгодити свободу окремої людини зі свободою інших членів суспільства, дотуючись принципу рівності. 

Всеукраїнська акція «Тиждень права» була започаткована Указом Президента України у 2008 році з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

Отже, з 10 по 15 грудня було проведено ряд заходів з метою активізації роботи по правовому навчанню учнів  та інформаційного забезпечення правового виховання. Зроблено виставку юридичної літератури на правову тематику у кабінеті правознавства та  у бібліотеці проведено тематичну виставку «Знай та поважай свої права».

Дерновою Г.О., викладачем предмету «Основ правових знань» проведені конкурс рефератів серед учнів ліцею та вікторина на тему «Трудове право в Україні» між учнями третього курсу та учнями груп ТУ, де виграла команда учнів груп ТУ.

Протягом тижня практичним психологом Кутєпкіною Ю.С. були проведені виховні роботи з учнями, які потребують особливого педагогічного аспекту та схильні до протиправної поведінки.

Класні керівники на протязі «Тижня права» проводили позакласні години з темою «Ми українці - громадяни і патріоти» та організували зустріч-бесіду на тему «Як захистити себе від насильства» з представниками ювенальної превенції Лівобережного відділення поліції.

Copyright © 2020. МПЛА 64