м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
+38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Територія козацької слави

14 жовтня - значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України. Сьогодні українці святкують День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

14 жовтня українці відзначають чотири великі свята:
- День святої Покрови Пречистої Богородиці
- Річниця створення Української повстанської армії (УПА) - 1942 р.
- День Українського козацтва
- День захисника України (від 14 жовтня 2014).

Свято День захисника України офіційно встановлено 14 жовтня 2014 року Указом Президента «…З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи української громадськості».

З цього приводу у Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту був проведений вже традиційний спортивно-патріотичний захід Козацькі розваги. Почесними гостями були отаман гетьманського полку Українського реєстрового козацтва імені Петра Сагайдачного полковник Чубаров Віталій Миколайович та заступник отамана полковник Толстой Володимир Леонідович.

Змагалися три команди учнів ліцею у шести розважальних та спортивних змаганнях. Видовищним та улюбленим став конкурс з ліплення вареників, у якому як дівчата так і хлопці демонстрували свої господарські навички. Відрив балів серед команд був незначним, але врешті кожна команда посіла своє заслужене місце.

Розважали глядачів та гостей запрошені спортивні організації «Streetworkout Маріуполь» , Перша академія змішаних єдиноборств зі своїми підопічними та талановиті учні МПЛА зі своєю творчою програмою.

Copyright © 2020. МПЛА 64