м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
+38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Чорнобиль не має минулого часу

В Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту викладач історії провела для учнів і педпрацівників ліцею виховну годину «Чорнобиль не має минулого часу», яка була розпочата з вірша І. Притика «Чорнобильський вітер по душах мете».

Метою виховної години було навчати учнів уболівати за минуле своєї держави; прищеплювати почуття подяки та поваги до героїв, які загинули під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС; виховувати громадян України, що розуміють відповідальність за майбутнє своєї країни.

Протягом виховної години присутні почули багато цікавої інформації, учні виступили з тематичними віршами. Була виконана пісня  «Два кольори», у виконанні учениці ліцею, а у підсумку переглянули документальний фільм «Таємниця Чорнобиля». По завершенню присутні вшанували героїв хвилиною мовчання.

Викладач наголосив на тому, що пам'ять – це єдине, що ми зараз можемо віддати героям, які за покликом рідної землі вступили у палаючий реактор на захист рідного народу. Ці люди, не шкодуючи сил і життя, виконали присягу на вірність народові України. Вічна слава героям! Вічна слава!

Також в бібліотеці ліцею проходила виставка «Чорнобиль. Трагедія століття», на якій учні могли дізнатися нову інформацію про події 1986 року.

Copyright © 2020. МПЛА 64