Міни: помічай, оминай, повідомляй!

Четвертого квітня у світі відзначається Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки. За останні роки це питання є дуже актуальним для Сходу України та для Маріупольського професійного ліцею автотранспорту зокрема. Тому в такий день ми не можемо залишатись осторонь.

 

 

Протягом всього дня на уроках з предмету «Захист Вітчизни» були проведені заходи з метою підвищення протимінної безпеки учнів, здійснення заходів, спрямованих на убезпечення навчального закладу від можливих терористичних посягань.

 

Під час уроків були використані матеріали методичних рекомендацій Danish Deming Group (UNICEF) із питань уникнення ураження мінами та вибухонебезпечними предметами, а також відеоматеріали з питань протимінної безпеки.

 

Учні дізнались багато корисної інформації:

- що робити у разі виявлення вибухонебезпечних предметів і що категорично забороняється;

- як себе вести при виявленні підозрілого предмета та куди звертатися.

 

Головні правила мінної безпеки повинен знати кожен. Ці знання допоможуть зберегти себе, своїх друзів та близьких від біди. Учні це розуміють, тому на уроках були дуже уважні, адже наштовхнутися на небезпечні знахідки можна в найнесподіваніших місцях, а активуються вони від найменшого впливу. Свій погляд на проблему мінної безпеки учні відобразили у стіннівках.

 

Щоб закріпити отримані знання, учні отримали буклети «Суперкоманда проти мін. Міни: помічай, оминай, повідомляй!», де доступно у формі коміксу подані основні види мін та правила поведінки при зустрічі з небезпечною знахідкою.