Хто вмирає в боротьбі - в серцях живе повіки!

Вшануймо пам’ять Героїв Небесної сотні,

учасників Революції Гідності, які загинули

за свободу та незалежність України.

 

20 лютого  в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту викладач історії провела для учнів і педпрацівників виховну годину, присвячену Героям Небесної сотні. Захід було розпочато з національного гімну України та хвилини мовчання.

 

Метою заходу викладач поставила вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні; прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами  країни.

 

Протягом заходу присутні отримали багато цікавої інформації, переглянули презентацію «Урок патріотизму», прослухали  «Молитву за Україну», пісню «Не спи моя рідна земля», переглянули відеоролики: «Небесна сотня», «Герої не вмирають».

 

Викладач наголосила на тому, що 20 лютого у День Героїв Небесної Сотні, нам усім потрібно згадати події, що сколихнули світ, змінили хід історії, усіх патріотів, які поклали свої голови за наше майбутнє.

 

Учні захоплено слухали підготовлену інформацію та ставили запитання. Учням було донесено: «Хай пам'ять  всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення держави!».

 

Виховна година була закінчена  піснею присвяченою Героям Небесної Сотні.