«Козацькі розваги» в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту

14 жовтня кожного року увесь християнський світ з глибокою любов’ю, вдячністю і надією славить Пресвяту Богородицю.

 

Козаки настільки вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці і настільки щиро й урочисто відзначали свято Покрови, що впродовж століть в Україні воно набуло ще й козацького змісту та отримало другу назву — Козацька Покрова. З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як день українського козацтва та День захисника України.

 

Вже котрий рік поспіль традиційними стали змагання до Дня українського козацтва. Цього року команди змагались за курсами. У перервах між конкурсами для глядачів виступали як таланти ліцею, так і запрошені гості, серед яких народний ансамбль хореографічних мініатюр «Вєтєрок» Дома дитячої та юнацької творчості.

 

На свято до Маріупольського професійного ліцею автотранспорту завітали справжні козаки:

 - Голова Ради старійшин Православного козацького війська козаків Донбасу, кандидат      історичних наук, генерал-майор Головешко Леонід Матвійович

-  Представник губернатора Донецької області по Маріуполю  Дмитро Ляшов

-  Директор міського центру «Спорт для всіх» Василь Рибалка

-  Шестиразовий переможець змагання Найсильніша людина України, заслужений майстер спорту зі стронгмену, чемпіон світу зі стронгмену, чемпіон та призер чемпіонатів України з важкої атлетики, МСМК з паверліфтінгу, неодноразовий рекордсмен України та світу зі стронгмену    Олександр Лашин

-  Майстер спорту з паверліфтінгу Євген Гаврилов

-  Офіцер відділення підготовки персоналу Донецького прикордонного загону молодший лейтенант Олександр Семенюта.

 

Також цього року до нас завітали журналісти каналу «МТВ» та місцевої газети.

 

Перемогу одержала команда «Переможці». Всі учасники отримали кубки, грамоти та солодкі призи. Генерал-майор Головешко Леонід Матвійович подарував «переможцям» власну книгу.

 

Посилання на сюжет з «МТВ»

http://www.mariupolskoe.tv/news/news-story/kozats-ki-rozvagi-dlya-molodi/