До 25 річниці з Дня створення Збройних сил України

З нагоди Дня Збройних сил України, з метою виховання в учнів патріотизму, відданості та готовності до захисту Батьківщини, підвищення престижності строкової служби в Збройних Силах України, збереження авторитету, високого професіоналізму, боєготовності і кращих армійських традицій українських військовослужбовців в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту відбулись військово-патріотичні змагання; групи підготували тематичні стіннівки; класні керівники провели з учнями виховні години про історію створення Збройних сил України; учні МПЛА взяли участь у попередніх змаганнях з кулевої стрільби серед ПТНЗ Маріупольського регіону.

 


На початку заходу було показано відео про історію створення Збройних сил України.  Протягом військово-патріотичних змагань учні змагались у фізичній підготовці, швидкості, а також кмітливості: біг з перешкодою, лазіння по канату, одягання протигазу, підтягування, надання першої медичної допомоги тощо. Між конкурсами учасників і глядачів розважали творчі колективи ліцею.

Не зовсім звичним було те, що до складу команд увійшли також дівчата, які теж були спритними і не відставали від хлопців.

Боротьба була запеклою! Всі хотіли отримати перемогу і бути першими. Суддям було важко визначитись з переможцями, бо всі були гідними, довелось навіть влаштовувати додаткове змагання.

Команди були нагороджені Почесними грамотами та подарунками.

А у змаганнях з кулевої стрільби обидва учні нашого ліцею отримали грамоти «За високі досягнення» та «За гарні показники».

 

Вітаємо їх!!!

Посилання на відеоролик зі змагань