«Козацькі розваги» в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту

Одним із заходів до Дня Захисника України в МПЛА була спортивно-розважальна гра «Козацькі розваги». Цього року захід був дуже насиченим. Гості були не лише серед глядачів, але і серед учасників.
Особливої гордості і поваги викликає склад журі, серед яких:
- Безручко Анатолій Васильович – Отаман Союзу козаків Донбасу «Вільність» Війська Запорізького;
- Головешко Леонід Матвійович – Голова Ради Старійшин Православного козацького Війська, кандидат історичних наук;
- Тафинцев Сергій Іванович – начальник штаба Маріупольського полка Союзу козаків Донбасу «Вільність» Війська Запорізького;
- Овчаренко Петро Олексійович – скарбничий Союзу козаків Донбасу «Вільність» Війська Запорізького;
- Василь Рибалка – директор центру «Спорт для всіх»;
- Антон Крюков – Чемпіон Європи з пауерліфтингу, майстер спорту Міжнародного класу, учасник параолімпійських ігор-2016;
- Глобіна Ніна Сергіївна – регіональний методист НМЦ ПТО в Донецькій області;
- Скутельник Олександр Васильович – капітан баскетбольної команди «Маріуполь», семиразовий чемпіон України, майстер спорту Міжнародного класу з баскетболу.


Нетрадиційним був і склад команд. Протистояння відбувалося не за курсами, а за професіями. Учні змагались в естафеті, підійманні гирі, звичайно ж – перетягуванні канату, приготуванні улюбленої страви козаків – вареників з картоплею тощо.

У змаганні з підіймання гирі взяли участь і деякі члени журі з Союзу козаків Донбасу «Вільність» Війська Запорізького, чим викликали захоплення, повагу і гордість у всіх присутніх. Вони, до речі, ще й підготували Вікторину для вболівальників.

Щоб дати змогу учасникам перепочити між конкурсами, до уваги глядачів були представлені номери художньої самодіяльності від учнів МПЛА та від запрошених гостей, серед яких: народний ансамбль хореографічних мініатюр «Вєтєрок» Дома дитячої та юнацької творчості та  вихованці спортивного клубу «Восток-спорт» - чемпіони Донецької області, віце-чемпіони України.

І місце посіла збірна команда за спеціальністю «Машиніст крана автомобільного, слюсар з ремонту автомобілів, водій категорії «С», за що отримали грамоту, кубок та пиріг. Інші команди також отримали грамоти та пироги.