Новонароджене свято з давніми традиціями

13 жовтня в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту було проведено позакласний захід, який приурочений до Дня захисника України, Дня козацтва та свята Покрови. Гостем нашого свята була методист НМЦ ПТО Ніна Сергіївна Глобіна.

 


Кабінет святково прибраний: на столах вишиті рушники, портрети гетьманів України та відповідна атрибутика. На початку заходу викладач історії Сазонова М.І. виступила з коротким анонсом заходу. Учні І курсу підготували презентацію, коментуючи яку, ознайомили присутніх з історіє та передумовами виникнення державного свята. В кінці заходу викладач української літератури Михавчук О.П. узагальнила надану інформацію та нагадала учням про важливість знання історії.

День захисника України ніколи не буде традиційним святом з масовими гуляннями та веселими дійствами. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які також воювали за свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України в ім’я суверенності та єдності нашої держави.