День гідності

 

До Дня Гідності та Свободи в ліцеї була проведена загальноучилищна лінійка «День Гідності й Свободи – крок у Європу», де учням розповіли про хронологію подій  Революції гідності та учасників  євромайдану. Також був представлений фото колаж, який вміщував в себе  список та фото загиблих  «Небесної сотні». Всі присутні вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.  


Викладачем історії та права Вуйциком Е.М. та класними керівниками був проведений історичний екскурс в актовій залі на тему «Україна гідна Свободи».

З нагоди цієї дати в бібліотеці Маріупольського професійного ліцею автотранспорту  пройшла  інформаційна година  біля виставки історичної події «Герої не вмирають», яка була присвячена героям Небесної сотні. Інформацію представлено за матеріалами періодичних та книжкових видань («Кореспондент», «Комсомольская правда в Украине»,  «Аргументы и факты»). Виставку проілюстровано віршами про революцію Гідності. Надано також бібліографічну інформацію про он-лайнові ресурси з Інтернету, присвячені цій даті.

В гуртожитку був проведений вечір-реквієм з піснями під гітару та віршами,  присвяченими героям Небесної сотні.