м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
+38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Інвестиція у професійне навчання є інвестицією у власне майбутнє!

24.11.2021 педагогічні працівники Маріупольського професійного ліцею автотранспорту взяли участь в онлайн-сесії, яку організували Німецько-Українська промислово-торговельна палата (АНК Ukraine) спільно з Навчальним центром «BOSCH».

Представники центру презентували викладачам та майстрам виробничого навчання новий поглиблений курс з «Основ мехатроніки автомобілів», який поєднує ноу-хау з механіки та електроніки і ґрунтується на міжнародному досвіді з ремонту та обслуговування сучасних транспортних засобів.

Дуальний підхід до навчання, де 45% складає теорія і 55% - практика є запорукою швидкого опанування усіх 11 модулів в обсязі 260 годин, а результатом навчання стане отримання міжнародного сертифікату.

Навчальний курс буде цікавим та корисним для фахівців у сфері автомеханіки та автоелектрики, а також тих, хто займаються діагностичним обладнанням або планують працювати на СТО. Результатом проходження навчання буде не лише розвиток власної професійної майстерності, а й підвищення якості обслуговування Замовників.

Copyright © 2020. МПЛА 64