м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
+38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Тиждень української мови та літератури

Традиційно, на початку листопада в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту проходить тиждень української мови та літератури. Новим для цього року було те, що всі заходи, заплановані на тиждень, проходили в умовах змішаного навчання.

Тиждень розпочався 09 листопада у День української писемності та мови. У цей день учні, які відвідали заклад освіти, а також деякі педпрацівники, написали радіодиктант національної єдності. Учням, які цього дня навчались дистанційно, було запропоновано написати диктант з дому.

Протягом цього тижня було проведено конкурс знавців української мови ім. П.Яцика, а також мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Переможці цього етапу візьмуть участь у наступному – відбірковому етапі.

У середу відбулась презентація та підсумки конкурсу буктрейлерів. Учням було запропоновано продемонструвати власне бачення змісту своїх улюблених творів українських письменників через відео візуалізацію головної ідеї твору, створивши трейлер до книги. Це дало змогу учням відчути себе справжніми режисерами або навіть акторською групою. Найбільш активними виявились учні І курсу.

Завершився тиждень підбиттям підсумків та виставкою ілюстрацій до творів українських письменників, у створенні яких взяли участь не лише учні, але і деякі працівники.

Дякуємо всім, хто долучився до проведення предметного тижня в умовах змішаного навчання!

Copyright © 2020. МПЛА 64