м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
+38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

День Знань у Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту

Перше вересня  -  це день, з якого   починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті  роки, а учням- до своєї домівки – у школи та ліцеї. Це завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути!

З привітальним словом до присутніх звернулась директор Маріупольського професійного ліцею автотранспорту Віра Головань, яка наголосила на досягненнях та напрацюваннях, які були зроблені за 50-річне існування навчального закладу.

Для третьокурсників цей навчальний рік буде останнім та вирішальним¸ він    прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

Колектив ліцею доклав значних зусиль, щоб свято Першого вересня було для усіх присутніх яскравим, незабутим та безпечним.

Бажаємо усім, хто сьогодні є учнями Маріупольського професійного ліцею автотранспорту досягти своєї мети у житті, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з вас , за допомогою вчителів та рідних  став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

Copyright © 2020. МПЛА 64