м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
+38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

«Освіта – інвестиція в майбутнє»

23 червня 2020 р. напередодні засідання робочої групи в рамках  розробки Стратегії розвитку 2020-2030 (Ukraine DG East Project, Маріуполь)  до Маріуполя завітала екс-міністр освіти і науки України, проректор з науково-педагогічної та міжнародної діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка Лілія Гриневич.

Оскільки престиж професійно-технічної освіти для промислового міста є суттєвим чинником економічного розвитку, одним з етапів підготовки до засідання стало відвідування ЗП(ПТ)О, а саме – Маріупольського професійного ліцею автотранспорту.

Лілія Гриневич – голова робочої групи Стратегія розвитку 2020-2030,  директор департаменту освіти Маріупольської міської ради Тетяна Братчикова, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександр Кочурін та представник департаменту транспорту та зв’язку Маріупольської міської ради ознайомились з матеріально-технічною базою ліцею. У ході зустрічі підіймались питання  співпраці навчального закладу з підприємствами міста,  прилеглих районів та органами місцевого самоврядування,  впровадження інновацій у освітній процес та перспективи  подальшого розвитку навчального закладу.

Дякуємо за надану увагу та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Copyright © 2020. МПЛА 64