м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
факс +38 (0629) 587 389, +38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Карантин – не канікули!!! Атестація педпрацівників відбулась!

З уведенням карантину життя не зупинилося, хоча складна ситуація, яка склалася, внесла свої корективи у звичний плин життя як всієї країни, так і нашого ліцею. Ми навчаємо і навчаємося самі дистанційно, працюємо дистанційно. В умовах карантину необхідно було провести і чергову атестацію педагогічних працівників МПЛА.

30 березня 2020 року відповідно до пункту 2.5 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 р. № 930, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.12.2010 р. за № 1255/18550, та з метою забезпечення ефективності освітнього процесу та його вдосконалення у Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту відбулося засідання атестаційної комісії І рівня.

Всі члени комісії та педпрацівники, що атестуються, були в захисних масках та знаходились на безпечній відстані один від одного.

Голова атестаційної комісії, директорка ліцею Віра Головань зосередила увагу присутніх на загальних вимогах до атестації педагогів, спрямованих на стимулювання підвищення їх професійної компетентності, ознайомила їх з нормативними документами Міністерства освіти і науки України, згідно з якими атестація проводиться цього року. Член атестаційної комісії методист Галина Гальченко підкреслила необхідність дотримання вимог чинного Типового положення про атестацію педагогічних працівників.

Проблемних питань під час атестації не виникло. Майстра виробничого навчання Біткіне С.Г. атестовано на відповідність 12 тарифному розряду, щодо викладача української мови та літератури Михавчук О.П. вирішено порушити клопотання перед обласною атестаційною комісією про присвоєння вищої категорії.

Вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації! Творчих здобутків Вам у подальшій професійній діяльності!

Copyright © 2020. МПЛА 64