м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
+38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Навчання-тренінг з пожежної безпеки

Протягом життя людина зустрічається з великою кількістю надзвичайних ситуацій. Лише з набуттям певного досвіду ми можемо правильно діяти в цих  ситуаціях. А бути підготовленим до них  просто необхідно.

Саме тому у Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту  з усією серйозністю підходять до навчання  співробітників  правилам поведінки у випадку виникнення надзвичайної ситуаціїї. Таке навчання було проведено 18 грудня 2019 року відповідальною особою за пожежну безпеку Левковською Н.В.  Цікава лекція щодо дотримання правил пожежної безпеки на робочому місці та у побуті  супроводжувалась презентацією . Було розібрано розібрано алгоритм дій у разі виникнення пожежі та інших  надзвичайних  ситуацій. Також, учасники навчання засвоїли правила експлуатації вогнегасників та дізнались про види первинних засобів пожежогасіння.

Співробітники Лівобережної пожежної охорони інспектор  Дегтяр М. та провідний інспектор Кривошєєва  В.  надали детальну інформацію про ситуацію з пожежами, яка склалася в м. Маріуполі у 2019 році, навели приклади найбільш  трагічних наслідків цих пожеж. Особливу увагу звернули на  причини пожеж, які найчастіше пов´язані з людською недбалістю і шкідливими звичками. Працівникам ліцею були досить грунтовно роз´яснені правила з протипожежної безпеки, яких вони повинні дотримуватись в навчальному закладі і в побуті.

По закінченню тренінгу були проведені навчання з працівниками ліцею з правил використання вогнегасників.

Учіть правила поведінки з вогнем та при виникненні пожежі, це може  врятувати Ваше життя!!!

Copyright © 2020. МПЛА 64