м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
+38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

МПЛА на Ярмарку професій «Місто майстрів»

22 травня учні та працівники Маріупольського професійного ліцею автотранспорту були запрошені на квест «Місто майстрів». Захід проводив Маріупольський центр зайнятості з метою підвищення престижу робітничої професії та орієнтування молоді на ті професії, які користуються популярністю в Маріуполі.

Захоплюючий захід не стали скасовувати навіть, незважаючи на дощ. Учасникам ярмарку належало взяти участь у квесті. На самому початку вони отримали паспорти учасників, з якими відвідували столики всіх роботодавців.

Учні нашого ліцею, окрім участі у квесті, самі проводили профорієнтаційну роботу серед відвідувачів: розповідали про умови вступу, навчально-матеріальну базу, ділились своїми враженнями від навчання та презентували вироби з технічної та декоративно-прикладної творчості, які вони виготовили під час виробничого навчання та занять у гуртках. Дівчата провели майстер-клас з виконання різних видів зачісок.

Такий ярмарок вакансій, проведений у не зовсім традиційний формі, дуже сподобався всім присутнім. Дякуємо Маріупольському центрі зайнятості і сподіваємось на подальшу співпрацю.

Copyright © 2020. МПЛА 64