м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
+38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Участь учнів МПЛА в фінальному гала-концерті

Участь учнів Маріупольського професійного ліцею автотранспорту в фінальному гала-концерті Обласного огляду-конкурсу з художньої самодіяльності серед учнів ПТНЗ та обласному огляді-конкурсі з декоративно-прикладної, технічної та фото творчості.

19.04.2016 р. в ДК «Металургів» пройшов заключний етап обласного огляду-конкурсу з художньої самодіяльності серед учнів ПТНЗ та обласному огляді-конкурсі з декоративно-прикладної,технічної та фото творчості.

Захід пройшов під девізом «Ми – таланти України!». Учні та працівники ПТНЗ міста Маріуполя порадували глядачів своїми талантами в різних напрямках: українські вірші, біт бокс, пісні, танці, гуморески, інструментальні композиції.

Конкурс оцінювали члени журі у складі Алімушкіної С.О., зав. відділом художньої самодіяльності КЗ «Донецький Палац молоді «Юність»,  Глобіної Н.С., регіонального методиста НМЦ ПТО у Донецькій області, директором Департаменту освіти і науки Донецької області  Н.В.Оксенчук, директором методичного кабінету Донецької області Е.В.Гончаровим, начальником відділу ПТО О.Е. Бережновим, в.о.директора  КЗ «Донецький Палац молоді «Юність»  А.Ю.Постніковим, в.о. начальника управління освіти м.Маріуполя  Луковка В.П.,  начальником відділу  у справах сім`ї  та молоді С.П.Голубковим.

Заступник директора з НВхР  Пічкур С.О. та учні-учасники  були нагороджені подякою за здобуті успіхи та розвиток творчої ініціативи учнів у обласному огляді-конкурсі самодіяльної художньої творчості професійно-технічних навчальних закладів Донецької області.

Вітаємо наших переможців!

Copyright © 2020. МПЛА 64