До навчання!

 

Для когось вперше, для когось втретє, а насправді у сорок дев'ятий раз відкриває свої двері Маріупольський професійний ліцей автотранспорту для молодих, праглих до знань учнів. Теплими словами запросили першокурсників до ліцейської родини директор закладу Головань Віра Іванівна разом з вчителями та майбутніми випускниками. Перспективи працевлаштування та поради майбутнім робітникам почула молодь від Кочеткова Вадима Миколайовича – начальника відділу кадрів ПрАТ МК «Азовсталь».

Маріупольський професійний ліцей автотранспорту на Ярмарку професій «Місто майстрів»

22 травня учні та працівники Маріупольського професійного ліцею автотранспорту були запрошені на квест «Місто майстрів». Захід проводив Маріупольський центр зайнятості з метою підвищення престижу робітничої професії та орієнтування молоді на ті професії, які користуються популярністю в Маріуполі.

 

МПЛА 64 запрошує!

Маріупольський професійний ліцей автотранспорту
запрошує випускників та їх батьків
04.05.2019р. о 9 00
на День відкритих дверей за адресою
м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199.

З Днем Вчителя!

Шановні колеги! Дозвольте у наше професійне свято привітати вас від усієї душі! Ми з вами соратники в боротьбі за розум дітей, їх знання, за їх майбутнє в цьому світі. Ми їх наставники і для деяких навіть друзі. Ми даруємо їм надію і допомагаємо розправити крила для великого польоту довжиною в життя. Від щирого серця бажаємо стояти до кінця в цій боротьбі, не втрачати терпіння і кожен день з новими силами йти у бій. З Днем Вчителя!