Анонс «Skills Lab: успішна кар’єра» у Маріуполі

Мрієте про успішну кар'єру в компанії, про яку всі знають?

 Ми знаємо як допомогти вашій мрії стати реальністю.

 

 

“Skills lab: успішна кар'єра” - це спеціальна програма, розроблена фахівцями та фахівчинями,для розвитку та вдосконалення навичок, які є затребуваними на сучасному ринку праці.

 

Програма розрахована на один місяць, протягом якого учасники та учасниці дізнаватимуться:

-  де шукати роботу своєї мрії

-  як зробити взірцеве резюме

-  що потрібно для успішної співбесіди

-  як раціонально планувати робочий час, щоб досягати успіху

-  що таке критичне та дизайн мислення, і чому це важливо

А також ще багато цікавого.

Детальніше з темами програми ви можете ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/file/d/1ltT6RzgqYivDgsefg07ALKHMDSzuhH3j/view

 

Для кого “Skills lab: успішна кар'єра”?

Для людей 16-35 років, які проживають у Маріуполі чи у громаді поряд з містом, і які шукають чи хочуть змінити свою роботу.

 

Формат програми:

Триватиме з 26 листопада по 26 грудня 2018 року, 8 зустрічей по 4 години щовівторка та щочетверга 16.00 - 20.00 для тридцяти успішних учасників та учасниць. Усі зустрічі відбуватимуться у громадській організації “Фонд розвитку Маріуполя”.

 

Реєстрація відкрита до 21 листопада | участь безкоштовна https://drive.google.com/file/d/1ltT6RzgqYivDgsefg07ALKHMDSzuhH3j/view

 

Є питання - пиши на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або дзвони 067 199 43 31, Михайло Юртін, координатор програми у Маріуполі. Цікаво? Подивись, як це було у інших чотирьох містах: Львові, Кременчуці, Дніпрі чи Херсоні. Організатори: Центр «Розвиток КСВ”, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Місцеві партнери: ГО “Фонд розвитку Маріуполя” та Маріупольська Спілка Молоді.

 

Твоя успішна кар’єра чекає тебе!