Анонс «Skills Lab: власна справа» у Маріуполі

Мрієте створити власний успішний бізнес, але не знаєте з чого почати?

Ми знаємо як допомогти вашій мрії стати реальністю.

 

 

“Skills lab: власна справа” - це спеціальна програма, розроблена фахівцями та фахівчинями, для розвитку та вдосконалення навичок, які є необхідними для створення власної справи, приреченої на успіх.

 

Програма розрахована на два місяці, протягом яких учасники та учасницідізнаватимуться:

-  що потрібно для запуску власного бізнесу

-  правові та фінансові питання при створенні власного бізнес

-  як написати бізнес-план: від ідеї до реалізації

-  для чого маркетингова стратегія та як її скласти

А також ще багато цікавого.

Детальніше з темами програми ви можете ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/file/d/1ltT6RzgqYivDgsefg07ALKHMDSzuhH3j/view

 

Для кого “Skills lab: власна справа”?

Для людей 16-35 років: учнів та випускників ПТНЗ, коледжів та технікумів, які проживають у Маріуполі чи у громаді поряд з містом, і які хочуть започаткувати власну справу.

 

Формат програми:

Триватиме з 26 листопада до 26 грудня 2018 року, 8 зустрічей по 4 години щосуботи о 12.00 та щосереди о 16:00 для тридцяти успішних учасників та учасниць. Усі зустрічі відбуватимуться у громадській організації “Фонд розвитку Маріуполя”.

 

Реєстрація відкрита до 21 листопада | участь безкоштовна  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgE0Q2d2dW86n326CdVykhKFDiSA-hYfSDjKzaM18VPwIuyw/viewform

 

Є питання - пиши на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або дзвоніть 067 199 43 31, Михайло Юртін, координатор програми у Маріуполі,  або подивись, як це було у інших чотирьох містах: Львові, Кременчуці, Дніпрі чи Херсоні.

Організатори: Центр «Розвиток КСВ”, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Місцеві партнери: ГО “Фонд розвитку Маріуполя” та Маріупольська Спілка Молоді.

 

Твоя власна справа чекає перших кроків!