Тиждень фізики та математики в МПЛА

Предметні тижні, як один із видів позакласної роботи з фізики і математики є ефективним засобом формування предметної й ключових компетентностей учнів. Під час проведення заходів вирішується ціла низка різнорівневих дидактичних, виховних і розвивальних завдань: розвиваються пізнавальні навички учнів, формується вміння висловлювати власні судження, виявляти компетентність. Учні не лише виявляють знання, а й демонструють здатність і досвід ефективного застосування цих знань у запропонованій їм штучній ситуації.

 

 

В Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту з 11.03.2019 по 18.03.2019 р. проводився тиждень математики та фізики, який розпочався з конкурсу тематичних стіннівок.

 

У вівторок було проведено конкурс презентацій серед учнів першого курсу. До уваги учнів було представлено презентації про видатних українських математиків та фізиків.

 

В середу учні переглянули кінофільм «Михайло Остраградський». Під час обговорення фільму з’ясувалось, що найбільше учнів захопили відкриття вченого в області математики.

 

В четвер було проведено урок-естафету з фізики і математики, присвячений 140 річчю від дня народження А.Енштейна.

 

У п’ятницю була організована виставка творчих робіт учнів «Подорож у космос» та підведення підсумків тижня.

 

Насиченим, змістовним і результативним став тиждень математики та фізики. Адже розквіт наукових ідей, зацікавленість і високі знання – це те, що сприяє формуванню майбутнього фахівця.