Тиждень іноземної мови у Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту

З 11 по 15 лютого 2019 року в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту  проходив тиждень іноземної мови. Програма тижня була дуже насиченою.

 

 

Це заочні мандрівки німецькомовними та англомовними країнами з яскравими презентаціями, які підготували учні ліцею; конкурс перекладачів; конкурс на кращого читця німецької та англійської поезії; конкурс «валентинок».

 

Учні взяли активну участь в інтелектуальній грі з англійської мови з теми: «Велика Британія: країна та люди», яку підготувала і провела викладач англійської мови Славінська О.В. під час гри учні показали досить ґрунтовні знання з країнознавства.

 

Особливо жваво та весело пройшов підготовлений викладачем німецької мови Єрмаковою А.В. квест з німецької мови під назвою «Загублений рецепт». Оскільки квест проводився в День Святого Валентина, більшість завдань були присвячені цьому святу. Учні, розділившись на дві команди, підбирали українські еквіваленти німецьким прислів’ям, розгадували ілюстровані кросворди з теми «Продукти харчування», сервірували святковий стіл, складали святкове меню, читали вірші про кохання німецькою мовою. Переможців у цьому квесті не було, тому що обидві команди, показавши гарні знання з німецької мови, одночасно знайшли загублений рецепт і навіть назвали страву, яка готується за цим рецептом. Всі учасники квесту отримали солодкі призи.

 

Заходи, які були проведені в рамках тижня, дали можливість зацікавити учнів іноземною мовою і викликати в них бажання вчити її.