Тиждень природничих наук у Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту

З 04 по 08 лютого в ліцеї проходив тиждень інформатики, хімії та біології. Упродовж тижня викладачами Н.В.Войновою та Т.К.Косих спільно з учнями було організовано низку тематичних заходів.

 

 

Тиждень розпочався 04 лютого виставкою стіннівок, де учні висвітили інформацію про класифікацію загроз в Інтернеті, права людини в Інтернеті, запропонували цікаві завдання для розгадування, зробили цікаві шаржі-малюнки на хімічні елементи, зробили вітальну листівку до 185 річчя Д.І. Менделєєва. Цього дня також було проведено анкетування учнів «Безпечна поведінка в Інтернеті» та перегляд фільму «Кібербезпека в Україні».

 

05 лютого з учнями І курсу викладач Н.В.Войнова провела урок «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» у рамках міжнародного Дня Безпечного Інтернету, та гру «Що? Де? Коли?».

 

06 лютого викладач хімії Т.К.Косих провела зустріч-бесіду з учнями, які мешкають в гуртожитку на тему «Видатні хіміки України».  Учні підготували реферати та розказали про вчених, їх дослідження та друковані праці.

Викладач Н.В.Войнова провела гру «Розумники та розумниці» для учнів ІІІ курсу. Перемогу здобули учні 31 групи.

 

07 лютого учні 15 групи взяли участь у «Турнірі веселих інформатиків», на якому проявили кмітливість, логічне мислення, швидкість у пошуку правильних відповідей на різнопланові питання.

А для учнів ІІ курсу Т.К. Косих провела кінолекторій «Д.І. Менделєєв - 185 років з дня народження».

 

08 лютого Учні груп №21 та №23 позмагалися в інтелектуальні грі «Хімічні перегони». А учнів І та ІІІ курсів об’єднала вікторина «У світі чудових наук», де відгадували тематичні загадки та кросворди.

Заходи тижня були спрямовані на розвиток творчих здібностей та активізацію розумової діяльності учнів; поглиблення знань з дисциплін; творче сприйняття навчального матеріалу; інтеграцію міждисциплінарних зв’язків.

Проведені заходи викликали жваве зацікавлення та обговорення у навчальному закладі.