Засідання регіональних методичних секцій викладачів фізики, математики та інформатики Маріупольського регіону

Згідно з планом роботи НМЦ ПТО в Донецькій області 19.09.2017 року на базі Маріупольського професійного ліцею автотранспорту відбулося засідання методичних секцій викладачів фізики, математики та інформатики Маріупольського регіону.

 

 

Відкрила засідання методичних секцій профільний методист НМЦ ПТО Ольга Володимирівна Пустовгарова за допомогою скайп-зв’язку, яка підвела підсумки роботи секції за 2016-2017 навчальний рік. Більш докладно зупинилась на обговоренні Конкурсу учнівських проектів з фізики, що проводився навесні 2017 року. Звернула увагу на проведення моніторингу з математики та фізики та закликала до співпраці у створенні збірника тестів для вхідного контролю якості знань.

 

Керівник методичної комісії фізиків Сосунов Володимир Володимирович докладно вивчив методичні рекомендації з фізики та зупинився на окремих змінах щодо викладання предмету у 2017-2018 навчальному році.

 

Керівник методичної комісії математиків Цивенко Яна Іванівна виступила з презентацією, в якій звернула увагу на нормативні документи, методичні рекомендації, навчальну літературу та планування роботи методичної комісії на 2017-2018 навчальний рік. В кінці виступу Яна Іванівна побажала всім творчої наснаги, успіхів і гарних учнів.

 

Керівник методичної комісії інформатиків Войнова Надія Володимирівна в своїй презентації наголосила на тому, що Інформатика за своєю сутністю є інтегрованим предметом, зміст якого будується на основі широкого кола наукових знань. Також звернула увагу на важливість національно-патріотичного виховання на уроках природничо-математичного циклу, на ключові компетенції при викладанні інформатики, ознайомила з корисними онлайн-сервісами.

 

Регіональний методист Маріупольського методичного регіонального об’єднання Ніна Сергіївна Глобіна підбила підсумки зустрічі, нагадала про планування методичної роботи на 2018 рік та підготовку до атестації. Ніна Сергіївна побажала присутнім втілення творчих задумів, продуктивної праці та гідної заробітної плати.