Тиждень фізики та математики в МПЛА

Предметні тижні, як один із видів позакласної роботи з фізики і математики є ефективним засобом формування предметної й ключових компетентностей учнів. Під час проведення заходів вирішується ціла низка різнорівневих дидактичних, виховних і розвивальних завдань: розвиваються пізнавальні навички учнів, формується вміння висловлювати власні судження, виявляти компетентність. Учні не лише виявляють знання, а й демонструють здатність і досвід ефективного застосування цих знань у запропонованій їм штучній ситуації.

 

Тиждень природничих наук у Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту

З 04 по 08 лютого в ліцеї проходив тиждень інформатики, хімії та біології. Упродовж тижня викладачами Н.В.Войновою та Т.К.Косих спільно з учнями було організовано низку тематичних заходів.

 

Засідання регіональних методичних секцій викладачів фізики, математики та інформатики Маріупольського регіону

Згідно з планом роботи НМЦ ПТО в Донецькій області 19.09.2017 року на базі Маріупольського професійного ліцею автотранспорту відбулося засідання методичних секцій викладачів фізики, математики та інформатики Маріупольського регіону.

 

Засідання регіональної методичної секції викладачів іноземної мови Маріупольського регіону

Згідно з планом роботи НМЦ ПТО в Донецькій області 13.09.2017 року на базі Маріупольського професійного ліцею автотранспорту відбулося засідання метод секції викладачів іноземної мови Маріупольського регіону, на якому зі звітом про проведену за минулий навчальний рік роботу виступила керівник метод секції викладач німецької мови МПЛА Єрмакова А.В. вона також ознайомила викладачів з основними напрямками роботи методсекції в 2017-2018 навчальному році.