Засідання регіональних методичних секцій викладачів фізики, математики та інформатики Маріупольського регіону

Згідно з планом роботи НМЦ ПТО в Донецькій області 19.09.2017 року на базі Маріупольського професійного ліцею автотранспорту відбулося засідання методичних секцій викладачів фізики, математики та інформатики Маріупольського регіону.

 

Засідання регіональної методичної секції викладачів іноземної мови Маріупольського регіону

Згідно з планом роботи НМЦ ПТО в Донецькій області 13.09.2017 року на базі Маріупольського професійного ліцею автотранспорту відбулося засідання метод секції викладачів іноземної мови Маріупольського регіону, на якому зі звітом про проведену за минулий навчальний рік роботу виступила керівник метод секції викладач німецької мови МПЛА Єрмакова А.В. вона також ознайомила викладачів з основними напрямками роботи методсекції в 2017-2018 навчальному році.

 

Засідання методичної секції викладачів іноземної мови Маріупольського регіонального методичного об’єднання

 

16 травня 2017 року на базі Маріупольського професійного ліцею автотранспорту відбувся семінар з елементами тренінгу «Психолого-педагогічні аспекти сучасного уроку», в якому взяли участь викладачі іноземної мови Маріупольського методичного об’єднання. Вони виступили зі змістовними доповідями, в яких поділились власним досвідом щодо того, як зробити сучасний урок цілісним, ефективним, цікавим для учнів.

Засідання методичної секції викладачів іноземної мови Маріупольського регіонального методичного об’єднання

28 вересня на базі Маріупольського професійного ліцею автотранспорту відбулося засідання методичної секції викладачів іноземної мови Маріупольського регіону, на якому обговорювались актуальні питання, пов’язані з початком навчального року. Це і тематичне планування з іноземної мови, розраховане на 245 годин, і обласний конкурс кабінетів іноземної мови, який відбудеться вже в середині жовтня, і інтелектуальний конкурс «Найрозумніший», призначений на листопад поточного року.

 

Засідання методичної секції викладачів фізики, математики, інформатики у Маріупольському методичному об’єднанні

27 вересня 2016 року в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту відбулось об’єднане засідання методичних секцій викладачів фізики, математики та інформатики Маріупольського методичного об’єднання.

Відкрила засідання методист НМЦ ПТО у Донецькій області Глобіна Ніна Сергіївна, яка привітала присутніх з початком навчального року, побажала творчих успіхів, наснаги і плідної праці.