м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
факс +38 (0629) 587 389, +38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Матеріально-технічна база Маріупольського професійного ліцею автотранспорту

Маріупольський професійний ліцей автотранспорту – це навчальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти з проєктною потужністю 600 здобувачів освіти. Ліцей має належну матеріальну базу: навчальний корпус № 1, навчально-виробничі майстерні, навчальний корпус № 2 з гуртожитком на 180 місць, суспільно-побутовий корпус, господарський блок.

В МПЛА є в наявності спортивна та тренажерна зали, актова зала на 250 місць, бібліотека з читальною залою, їдальня на 250 місць, стадіон, волейбольний та баскетбольний майданчики.

Для забезпечення якісного освітнього процесу в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту наявні 28 кабінетів (12 кабінетів загальноосвітньої підготовки та 16 кабінетів професійно-технічної підготовки), 6 лабораторій, 15 майстерень, навчальне СТО, 2 комп’ютерні класи, 8 навчальних автомобільних транспортних засобів.

Матеріальна база постійно поповнюється і оновлюється. В 2019 році відкрився Регіональний навчально-практичний центр слюсарного напрямку з підготовки кваліфікованих робітників за професіями «Слюсар-ремонтник», «Слюсар механоскладальних робіт», «Слюсар-інструментальник», «Слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин» та з 2021 навчального року запрацює в повному обсязі сучасна навчальна СТО.

Навчальні кабінети та майстерні забезпечені необхідним обладнанням, робочі місця педагогів оснащені комп’ютерами, мультимедійними проекторами, інтерактивними дошками, в усіх навчально-виробничих приміщеннях доступна мережа Інтернет.

Copyright © 2020. МПЛА 64