м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
факс +38 (0629) 587 389, +38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Обов’язки та види робіт:

- керує мостовим краном під час обслуговування технологічного процесу чавунного, ливарного виробництва, в пічному і розливному прольотах сталеплавильних і феросплавних цехів, завантаження шихти в печі, заміні шлакових чаш, підготовці і установлені ковшів, перестановці і кантуванні чавуновозних та сталерозливних ковшів під час їх ремонту;

- керує мостовим та напівпортальним краном, оснащеним спеціальними вантажозахватними пристроями;

- керує мостовим краном, оснащеним двома електромагнітами, пратцекраном на подаванні, видаванні, прибиранні гарячого металу в основному технологічному потоці прокатних станів, на подаванні ковшів з рідким чавуном та зливанні його в міксер або сталеплавильні агрегати;

- керує рудним перевантажувачем на рудному дворі;

- керує мостовим або козловим краном в рейкобалкових або трубопрокатних цехах;

- керує мостовими кранами, оснащеними різноманітними вантажозахватними пристроями, двома електромагнітами;

- керує мостовим, поворотним краном та велокраном в колесопрокатному та бандажному виробництві.

Умови навчання  та працевлаштування.

Підготовка за цією професією ведеться на замовлення ПрАТ  «МК» «Азовсталь».

Під час навчання усім здобувачам освіти нараховується стипендія (490  - 713 грн.), за необхідністю надається безкоштовне проживання в гуртожитку, що знаходиться біля ліцею. Також здобувачам освіти нараховується заробітна плата під час проходження виробничого навчання на підприємстві (від 500 грн).

Здобувачі освіти, які мають статус малозабезпеченої сім’ї, дітей, позбавлених батьківського піклування або, що знаходяться під опікою та дітей-інвалідів, отримують безкоштовний комплексний обід, інші здобувачі освіти мають змогу придбати комплексний обід за помірною ціною (18 - 20 грн).

Після закінчення навчання випускники отримують диплом кваліфікованого робітника, посвідчення на право виконання робіт підвищеної небезпеки та посвідчення стропальника.

Працевлаштування випускників здійснюється протягом 10 календарних днів після закінчення повного курсу навчання.

Пільговий пенсійний стаж нараховується за ІІ списком, а для тих, хто буде працювати в умовах доменного, конверторного, прокатного виробництва - за І списком.

• Заробітна плата від 9600 грн. до 21600 грн.

• Доплата за шкідливі умови праці 10 % - 16 % від окладу.

• Додатково робітники безкоштовно одержують молоко, соки.

• Медичне страхування здійснюється за рахунок підприємства.

• Щорічна відпустка складається з основної тривалістю 28 календарних днів та додаткової за шкідливі умови праці терміном 14 календарних днів.

Copyright © 2020. МПЛА 64