Туристичні старти в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту

15 травня 2019 р. керівник та викладач фізичного виховання Маріупольського професійного ліцею автотранспорту  сумісно з членами Маріупольського клубу альпінізму та гірського туризму «Скіфи» провели для учнів ліцею Туристичні старти.

 

 

День туризму проводився у вигляді змагань між учнями І та ІІ курсів на смузі перешкод, а також учні мали змогу проявити свої кулінарні здібності під час готування кулішу. Від кожної групи виступила команда у складі п’ятьох учнів. До початку старту на смузі, прослухавши інструктаж, учасники спробували свої сили у подоланні всіх перешкод, після чого команди змогли показати свої вміння та навички на етапах: «купини», «паралельні мотузки», «метелик» та «маятник». Команди почергово долали дистанцію на швидкість.

 

Найшвидшими виявилися дівчата І курсу, які отримали грамоту переможців. Пісня нагородження представник клубу альпінізму ще раз нагадав учням про правила надання першої допомоги у різноманітних критичних ситуаціях та запросили всіх до свого клубу. Завершився захід куштуванням приготовленого кулішу та дружнім обговоренням змагань.

 

Цей захід допоміг учням сформувати духовність, моральність, національну самосвідомість, риси високої громадянськості; прищепив любов до праці, допоміг у вихованні міцного і дружнього учнівського колективу, зміцнює їх фізично і морально.