День безпечного Інтернету в МПЛА

 

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

 

День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожен зможе використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

 

Понад 140 країн підтримали ідею Дня безпечного Інтернету, мільйони людей в усьому світі об’єднуються заради натхнення до позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах.

 

Цей день в Україні є одним із ключових для поширення ідей безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями.

 

Учні та працівники Маріупольського професійного ліцею автотранспорту долучилися до дня безпечного Інтернету. Викладачем інформатики були проведені наступні заходи:

  • 04.02.2019 був проведений виховний захід «Безпечний Інтернет» з показом фільму «Кібербезпека в Україні», анкетування учнів «Безпечна поведінка в Інтернет»;
  • Ø 05.02.2019 з учнями І курсу був проведений урок «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»

 

04.02.2019  педагоги закладу взяли участь у вебінарах: вебінар до Дня безпечного Інтернету в Україні для освітян та «Безпечний Інтернет: як захистити дітей від кібербулінгу?»

 

Кожного року колектив та учні МПЛА активно долучаються до відзначення Дня безпечного Інтернету. Учні з легкістю пригадують основні правила безпечної роботи, показують високу обізнаність у безпечному користуванні Інтернетом. Але з часом з'являються нові можливості, нові загрози, тому важливо знову і знову говорити з учнями на цю тему!