Підбиваючи підсумки жовтня

Серед великої кількості конкурсів і заходів, в яких брав участь Маріупольський професійний ліцей автотранспорту протягом жовтня, варто відмітити наступні перемоги.

 

 

1. 10 жовтня в Маріупольському машинобудівному коледжі відбувся регіональний конкурс професійної майстерності «Науки навколо нас», в якому взяли участь чотири команди учнів з професійних ліцеїв і команда  машинобудівного коледжу. Конкурс складався з теоретичної та практичної частин. Питання теоретичного конкурсу були розроблені за навчально-теоретичним матеріалом курсу «Обладнання і технологія зварювальних робіт». Під час практичної частини учні візуально оцінювали та давали характеристику якості зварних швів вже готових зварних з’єднань з двох та трьох частин. Так би мовити, виступали у якості контролерів зварювальних робіт. Під час конкурсу також проводилась вікторина серед глядачів. Варто відмітити, що було дуже багато правильних ґрунтовних відповідей, що свідчить про хорошу підготовку учнів з обраної професії.

 

За результатами конкурсу команда МПЛА посіла почесне Перше місце.

 

2. З 15 по 17 жовтня 2018 р. в Києві проходив другий завершальний етап Всеукраїнського конкурсу відеороликів «Моє резюме: знято!», який організував і проводив Інститут Гете в Києві. Це була рольова гра «Assesment center», яка симулювала всі етапи проведення відбору на робоче місце або місце практики в Німеччині. В цій грі взяла участь і учениця МПЛА Мерзлова Руслана. За результатами конкурсу вона увійшла до 14 найкращих по Україні і одержала запрошення на Workshop до Інституту Гете в Києві.

 

3. Протягом 23-25 жовтня Маріупольський професійний ліцей автотранспорту в чергове взяв участь у Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті». На своєму стенді ліцей представив банер з основною інформацією про заклад, фото та відео про життя ліцею та співпрацю з підприємствами міста.

 

Цього року, представляючи ліцей на виставці, особливу увагу було приділено соціальному партнерству з ТОВ «СРЗ». На стенді були представлені фото екскурсій учнів на завод, виробниче навчання в умовах «СРЗ» та відео ролики з інформацією про підприємства. Цього навчального року в ліцеї відкрита група за новою спеціальністю «Складальник корпусів металевих суден», тому співпраця з ТОВ «СРЗ» вийшла на новий рівень. Підприємство бере активну участь не тільки у навчально-виробничій діяльності учнів, але й організовує їх дозвілля.

 

Такі соціальні відносини не могли не привернути увагу шановних гостей виставки. Тому нашим партнерством з «СРЗ» зацікавились президент НАПН України Кремень Василь Григорович та директор ІПТО НАПН України Радкевич Валентина Олександрівна. А доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України Ничкало Нелля Григорівна, наголосила на необхідності випуску статті у наступному номері журналу «Профтехосвіта» про партнерство МПЛА та ТОВ "СРЗ".

 

Представники Харківського політехнічного інституту запропонували співпрацю щодо подальшого продовження навчання наших учнів у їхньому інституті на особливих умовах.

 

Окрім того, представники ліцею відвідали декілька конференцій, на яких підіймались важливі для ЗП(ПТ)О питання, наприклад: «Співпраця ЗП(ПТ)О з роботодавцями», «Упровадження дуальної форми навчання в ЗП(ПТ)О та вищої освіти України – поєднання навчання з практикою – підвищення якості освіти з урахуванням вимог роботодавців».

 

Також на виставці була представлена робота викладача ліцею Єрмакової А.В. в номінації «Упровадження дуальної освіти – новий шлях і засіб для формування та розвитку професійної компетентності майбутніх фахівців». Загалом участь Маріупольського професійного ліцею автотранспорту у Х Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті – 2018» була оцінена срібною медаллю та дипломами.

 

Вітаємо учнів та педпрацівників ліцею та бажаємо подальшого натхнення і перемог!!!

Просмотр изображений в онлайн галерее Flickr:
http://mpla64.in.ua/konkursi/342-pidbivayuchi-pidsumki-zhovtnya#sigProGalleriacbe12d910e